close
تبلیغات در اینترنت
تفکر تاثیر گرفته از عقاید ماسونی

آماده باش

تفکر تاثیر گرفته از عقاید ماسونی

 

در معماری هم کاربرد زیادی داره :

از این نوع اشارات غیر مستقیم در فیلمها ی غربی زیاد دیده شده و از نظر من کشف اونها در این فیلمهای آمریکایی دردی رو از کسی دوا نمیکنه .

استفاده از چشم در لوگوی شبکه های تلویزیونی امری عادی و متاداول بشمار میآد . شبکه های داخلی هم از این قاعده مستثنا نیستند ، بخاطر این که کار همه ی شبکه های تلویزیون با چشم ما ارتباط داره .

برای نمونه آرم شبکه خبر بشکل چشم طراحی شده ، ضمن این که کلمه "خبر" رو هم نشون میده .

اما این به خودی خود هیچ مشکلی نداره .

آیا تا به حال به گوشه سمت چپ پایین تصاویر شبکه خبر توجه کردید؟

آرم این شبکه در همین قسمت به نمایش در میاد . ضمن این که هر چند ثانیه چند مثلث از سمت چپ نشان شبکه به سمت بالا حرکت میکنن به سمت بالا و به سمت پایین راست میرن .

آیا به این نکته توجه کردید که در لحظه ای که راس مثلث بزرگتر به بالاترین نقطه میرسه ، قسمتی از نشان شبکه که به شکل چشم طراحی شده دقیقاً در وسط مثلث قرار میگیره؟ 

در واقع به این صورت :

.

تصویر دقیق تر :

جالبه که بدونید در بسیاری از موارد در طراحی ها و فیلمهای غربی به همین شکل به مثلث جهانبین اشاره میشه. یعنی فقط یک مثلث و یک چشم در مرکز اون .

این مورد در طرحهای تبلیغاتی یکی از نامزدهای بازنده ی سال 88  و البته از سران فتنه هم دیده شده بود :

اما انیمیشن های شبکه خبر یک مورد دیگه هم دارن!

وقتی خبرهای کوتاه و یا خبر های تصویری پخش میشن ، در لحظه ی تغییر تصویر مربوط به خبر قبلی و پخش تصویر خبر جدید یک تصویر از سمت چپ به راست حرکت میکنه .

اگردقت کرده باشید این تصویر هم از چند مثلث تشکیل شده . اما این بار از چشم خبری نیست ، بلکه مثلثها توسط خطی که از وسط تصویر میگذرن به دو سمت تقسیم شدن . در واقع تشکیل مثلث با راس جدا دادن .

تصویر دقیق تر :

خیلی جالبه که مثلث جهانبین در بسیاری از مواد (بخصوص در گرافیک) به همین شکل نمایش داده میشه . معروفترین نمونه گرافیکی هم مربوط میشه به آیکون فرمت تصاویر GIF ویندوز ایکس پی!

کسانی که نرم افزار خاصی برای دیدن عکسها روی ویندوز خودشون نصب نکردن این طرح رو بارها دیدن:

باز هم میگم : من نمیخوام بگم این تصویر رو یک فراماسون طراحی کرده . فقط میخوام بگم کمی نوآوری هم بد نیست ، چرا همیشه تقلید؟ اون هم تقلید کورورانه و بدون علم؟!

البته من نمیدونم ، شاید این انیمیشن ها رو یک انیماتور خارجی طراحی کرده . . .

ما ایرانی ها در هر زمینه ای بزرگترین سرمایه ها رو داریم . چرا تقلید؟
 . این رو گذاشتم تا اگر کسی به وجود این نمادها در کشور و استفاده از اونها شک داره شکش تبدیل به یقین بشه . در مورد این که چرا این تصویر ماسونیست در مطالب قبلی مفصلاً توضیح دادم .

باور کنید این نمادها در معماری و گرافیک ما حضور دارن .

به نظر بیشتر از طراحان ، کسانی مقصرند که این موارد رو تایید میکنن . و بیشتر از اونها کسانی مقصرند که با خوندن این نوع مطالب هیچ اقدامی نمیکنن . . .
+ نوشته شده درچهارشنبه 14 مهر 1389ساعت 13:26توسط ایلیا | | تعداد بازدید : 317

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد