close
تبلیغات در اینترنت
همه چیز درباره پرچمها + معرفی چند پرچم ماسونی

آماده باش

همه چیز درباره پرچمها + معرفی چند پرچم ماسونی

معنای برخی از علائم پرکاربرد :

 

صلیب : معمولاً نشانه ی پیروی از مسیح .

ستاره : انواع مختلف دارد و معمولا بصورت ستاره ی پنج پر کاربرد دارد ، مثلاً ستاره ی پنج پر زرد نشانه ی حاکمیت حزب کمونیست است .

علائم صنعتی ، کشاورزی و یا حیوانات : نشان رواج صنعت یا کشاورزی در آن کشور و یا علاقه ی مردم به یک حیوان خاص مثل مرغ ماهیخوار در پرچم اوگاندا .

گیاه : پوشش گیاهی غالب را نشان میدهد ، مثل برگ افرا در پرچم کانادا .

پرچم یک کشور (مثلاً بریتانیا) در پرچم کشور دیگر: این نشان ازسابقه ی استعماری و نفوذ کشوری خاص بر کشور صاحب پرچم داره . مثل پرچم جزایر فالکلند

 پرچم جزایر فالکلند

  

رذالت در پرچم :

به نظر شما پرچم زیر پرچم کدام کشور است؟

 پرچم

حتماً فکر میکنید انگلیس!

پرچم بالا پرچم بریتانیاست . که تشکیل شده از تلفیق دو پرچم پادشاهی متحد(که خود از تلفیق پرچم انگلیس و اسکاتلند تشکیل شده) و پرچم ایرلند .

میبینید این انگلیسها چقدر زرنگ (مارمولک) هستند؟

اونها وقتی میخوان در المپیک که تعداد افراد شرکت کننده از هر کشور و تعداد مدال بدست اومده اهمیت داره میرن زیر پرچم متحد . ولی وقتی به مسابقاتی که فقط یک تیم در اون قهرمان میشه (مثل جام ملتهای اروپا یا جام جهانی فوتبال) هرکدوم میشن یک کشور(انگلیس ، ولز ، اسکاتلند ، ایرلند شمالی) انگار نه انگارهم که همدیگر رو قبلاً یه جایی دیدن!

در واقع پرچم زیر پرچم انگلیس است :

 پرچم انگلیس

و تصویر زیر طریقه ی تشکیل پرچم بریتانیا رو نشون میده :

 

 

اما پرچم رژیم  اشغالگر قدس :

 پرچم رژیم اشغالگر قدس

(نمیدونم چرا علامت وسطش یهو ترک خورد . . .)

این پرچم یکی از کاملترین پرچمهای دنیاست!

چون هم نماد کفر داره هم نماد طمع و هم نماد توهم (این سه مورد ، جز خصایص  این رژیم ملعون به شمار میان)

نماد کفر : اون ستاره ای که وسط پرچم هست نماد مقدس صهیونیستهاست . اونها این این نشانه ی نحس رو مهر پادشاه(!) سلیمان میدونن درصورتی که حضرت سلیمان از پیامبران خدا بوده!

نماد طمع و توهم : اون دوتا خط آبی که میبینید نماد دو رود نیل و فرات هستن . یعنی این اونها آرزوی تصرف سرزمینهای بین این دو رود رو دارن! میبینید چه اشتهایی دارن؟

این تفکر مربوط میشه به توهم سرزمین موعود و این جور حرفها . . .

ماجرای جالب پرچم عراق :

بعد از سقوط عبدالکریم قاسم پرچم سه رنگ با رنگهای قرمز ، سفید، سیاه و سه ستاره در وسط اون شد پرچم عراق . سه ستاره هم یعنی سه حزب بعث (مصر ، عراق ، سوریه) در دنیای عرب!

بعد از جنگ اول خلیج فارس یک "الله اکبر" هم به این پرچم اضافه شد . این جمله با دست خط خود صدام بر روی پرچم نوشته شد!(حالا معلوم نیست با این کار میخواست بگه من مسلمانم یا این که من بدخطم!)

 پرچم زمان صدام

بعداز سقوط صدام هم وقتی میخواستن برای عراق پرچم طراحی کنند پرچمهای زیر رو پیشنهاد دادن .

پرچمی با زمینه ی سفید و یک ماه در وسط آن و دو خط آبی و یک خط زرد در بین این دوخط . اون دو خط یعنی دجله و فرات ، خط زرد هم اقلیت کرد هستن!

 پرچم پیشنهادی

البته این پرچم بخاطر شباهتی که به پرچم رژیم صهیونیستی داشت مورد قبول قرار نگرفت .

یک پرچم هم  پیشنهاد شد که مثل پرچم قبلی بود ولی به جای سه ستاره ، یک ماه و یک ستاره داشت که نشان عثمانی هاست . البته این پرچم هم به دلایلی مورد قبول واقع نشده .

 پرچم پیشنهادی

بعد از کلی تفکر هم به این نتیجه رسیدن که همین پرچم هیچ اشکالی نداره ، فقط "الله اکبر" وسطش که با دست خط صدام نوشته شده باید حذف بشه . که این پیشنهاد هم بدلیل قداست این جمله مورد قبول قرار نگرفت ، بعد به این نتیجه رسیدن که اگر قراره چیزی حذف بشه ، باید سه تا ستاره حذف بشه ، به یک نتیجه ی مهم دیگه هم رسیدن . اونهم این که ، دست خط الله اکبر وسط پرچم مال صدام بود ، الله اکبر که مال صدام نبود!

بخاطر همین رفتن پرچمی درست کردن به شکل پرچم قبلی ، اینبار بدون ستاره و با یک الله اکبر در وسط با خطی جدید . . .

پرچم فعلی عراق

رنگها و عربها :

همونطور که میدونید هر رنگ در پرچم ، نماد یک چیز است .

اما استفاده از رنگها در پرچمهای کشورهای عربی ماجرای جالبی داره .

پرچم یازده کشور عربی تشکیل شده از چهار رنگ سیاه (نماد خلافت بنی عباس) رنگ سبز (نماد خلافت فاطمیون) رنگ سفید (به قولی نماد صلح) رنگ قرمز (میگویند رنگ دولت اموی بوده)

پرچم چند کشور عربی :

 پرچم پنج کشور عربی

علامت ماه و ستاره :

از اونجایی که چندین کشور مسلمان در پرچم خودشون علامت ماه و ستاره دارن ، خیلی ها تصور میکنن این علامت ، یک علامت اسلامیست! اما قبل از زمان دولت عثمانی (ترکیه امروزی) پرچم های  اسلامی  بدون  علامت  بودند. زمانی که دولت  عثمانی،  شهر مسیحی نشین قسطنطنیه (استانبول امروزی) را فتح کرد ،  علامت  « ماه و ستاره » را که مربوط به این شهر بود، در پرچم های خودش جا داد.

پرچم ترکیه:

 پرچم ترکیه

 

البته این علامت مورد اسفاده ی یک گروه از ماسونها (طیف Shriner ) هم هست!

 

 

دشمنان اسلام و مسلمانها استفاده ی زیاد این علامت در پرچمهای کشورهای مسلمان رو دلیلی بر ارتباط این گروه از ماسونها با اسلام میدونن! حتی در یکی از پرچمهی پیشنهادی برای عراق هم این علامت گنجانده شده بود . در واقع باید گفت به دلایلی که ذکر شد این علامت هیچ ارتباطی با دین اسلام ندارد. حتی این  علامت  ارتباط  چندانی  با اعراب جاهلی هم ندارد . . .

علامت ماه و ستاره د پرچمهای چند کشور مسلمان (درای اکثریت مسلمان) : 

پرچم تونس:

پرچم الجزایر:

پرچم پاکستان:

پرچم ترکمنستان :

علائم ماسونی در پرچم کشورها :

ابتدا اعداد ماسونی : در زمینه ی پرچمهای ماسونی اولین پرچم ، پرچم آمریکا و یکی از ایالات اون هست . پرچم آمریکا دارای سیزده (عدد مقدس ماسونها و یهودیان و عدد نحس مسیحیان) خط سفید و قرمز است . جالبه که بدونید ایالتهای آمریکا هم در ابتدا سیزده تا بودن .

این عدد سیزده رو میشه در پرچم ایالت جورجیا و چند ایالت دیگه هم دید .

پرچم آمریکا :

 پرچم آمریکا

پرچم ایالت جورجیا :

 پرچم ایالت جورجیا

{۱۳ و ۳۳ اعداد مقدس ماسونها هستند . ضمن این که ۱۳ عدد مقدس یهودیان و عدد منحوس مسیحیان است}

اول این که علاوه بر دوشاخه زیتون با 13 برگ در هرطرف نشان سازمان ملل ، کره زمین در این نشان از 33 قسمت تشکیل شده! و این معناش اینه که جهان تحت تسلط ماسونهاست :

UN

چنین موارد شیطنت آمیزی در نشان سازمانهای زیر مجموعه ی سازمان ملل هم دیده میشه . مثلاً در نشان آژانس بین المللی انرژی اتمی که گذر سیاستمداران ما خیلی بهش میخوره ، یک مورد عجیب وجود داره .

این مورد میتونه بی ارتباط با سکوت این سازمان در برابر فعالیتهای هسته ای رژیم صهیونیستی نباشه .

فکر میکنم تصاویر بهتر گویای این مورد عجیب باشن :

 IAEA

IAEA + hexagram

شاید بگید ، این که نشد دلیل، سازمان ملل مال همه است !

ولی نه ، این دلیل خوبی بر نفوذ صهیونیستها در این سازمان میتونه باشه . نشان زیر که نشان ملی (!) رژیم اشغالگر قدس هست میتونید همون دوشاخه زیتون با همون تعداد برگ رو ببینید :

 

البته در پرچم برخی از شهرهای تحت اشغال این رژیم هم این مورد (شاخه زیتون) دیده میشه :

 

نکته ی جالب در پرچم بالا ، شیر ایستاده در اون هستش که نتونستم اطلاعات کاملی در موردش بدست بیارم . این شیر همه ی مارو به یاد آرم شرکت پژوی فرانسه میندازه :

 

آرم شرکت پژو از اول شیر داشت ولی چی شد که این شیر بلند شد وایستاد خدا میدونه! جالبه که بدونید وقتی داشتم دنبال اطلاعاتی در مورد شیر ایستاده میگشتم به عکس پلاکی با نام "زیور آلات کابالیستی" برخوردم که دیدنش خالی از لطف نیست :

 شیر ایستاده

اما آیا میشه از نشانه های ماسونی حرف زدو اسمی از هرم جهانبین (هرم نورافشان،مثلث یک چشم) به میون نیاورد؟

این نشان محبوب ماسونها هم در پرچم برخی از کشورها یافت میشه . نشان ملی کشورهای نیکاراگوئه و ال سالوادور چیزی شبیه به همین علامت ماسونهاست . جالبه که هردوی این کشورها این علامت رو در وسط پرچم خودشون هم دارن :

 نشان ملی و پرچم نیکاراگوئه :

نشان ملی

پرچم

نشان ملی و پرچم ال سالوادور :

نشان ملی

 

پرچم

 

البته به پرچم یک کشور دیگه هم برخودم :

 

در پرچم کشور بروندی (برونئی؟) هم ستاره  ی شش پر موجود هست تا جمع نشانه های ماسونی تکمیل باشه :

هگزاگرام

یک مورد دیگه هم هست که خیلی جالبه ، تو پرچم کشور اردن ستاره ی هفت پر هست . من تابه حال در مورد این علامت ماسونها چیزی نخوندم ولی در یکی از تصاویری که درجات ماسونها رو نشون میداد چیزی شبیه به اون رو دیدم .

مورد عجیب کشور معلوم الحال اردن

زیباترین و دوست داشتنی ترین پرچم دنیا :

من برای تهیه ی این مطلب تقریبا پرچم تمام کشورهای دنیا رو از حدود دو هفته ی پیش مورد بررسی قرار دادم (البته منظورم این نیست که تمام وقتم رو تو این دو هفته صرف این کار کردم) از پرچم عجیب نپال بگیر تا پرچم دوروی پاراگوئه  رو دیدم . . .

البته به مطلبی با عنوان "زیباترن پرچم دنیا" برنخوردم . ولی به عنوان کسی که دوتا پرچم بیشتر از شما دیده . این پرچم رو زیبا ترین پرچم دنیا میدونم (کلیک کنید!)+ نوشته شده درچهارشنبه 14 مهر 1389ساعت 13:48توسط ایلیا | | تعداد بازدید : 1368

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد